Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 17 lutego 2019

Laminowanie rzęs Łódź botox rzęs to wzmocnienie i regeneracja naturalnych rzęs.

laminowanie rzes lodz
Laminowanie i botox rzęs Łódź tel. 505 370 230
 Czym jest zabieg laminowania i botox rzęs? Czy jest bezpieczny? Czy ma coś wspólnego z wstrzykiwaniem preparatu w okolicach rzęs?

Laminowanie i lifting rzęs to keratynowy zabieg modelowania układania rzęs podczas którego dostarczane są cenne odżywcze składniki - " bomba witaminowa" czyli tzw. botox.
 Nie ma on nic wspólnego z klasyczny botoksem jaki jest stosowany w dermatologii estetycznej.
 Nazwa zabiegu ma jedynie podkreślić jego detoksykujące i zarazem odżywcze działanie na łuski włosa w tym przypadku rzęsy.  W rezultacie zabieg wykonany z trzech etapów liftingującego, przyciemnienie koloru rzęs  i w końcowym etapie odbudowujący botox.
Lash botox wypełnia ubytki  rzęs nawilża i pogrubia.  Preparat zawiera cenne witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na łuskę włosa która przyciąga je jak magnes. 
Aktywne składniki preparatu Botox mają dobroczynne dzialanie na włos juz na etapie komórkowym co powoduje że efekt zabiegu nie jest tylko "malowaniem" rzęs a co najważniejsze proces regeneracji trwa jeszcze długo po zakończeniu zabiegu w gabinecie`.  Efekt zabiegu utrzymuje się od 5-8 tygodni w zależności od cech włosa. Moze być stosowany po zabiegach przedłużania rzęs jako odbudowa lub dla osób które chcą zadbać o zdrową oprawę oka.

  Składniki preparatu lash botox odżwywiają,wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.
Preparaty są niezwykle bezpieczne i zawierają naturalne składniki tj. : olej migdałowy, olej macadamia, olej jojoba, olej arganowy, olej szafranowy, hydrolizowana keratyna, kolagen roślinny, kwas hialuronowy, gliceryna, kwas linolowy, pentanol, tokeferol ( wit.E), olejowa wit.C, pirydoksyna( wit. B6).
Zabieg wykonywany przez wykwalifikowanych personel z zachowaniem.procedur i atestowanych preparatów.

Zapraszamy.

Zabieg wykonywany przez wykwalifikowanych personel z zachowaniem procedur i atestowanych preparatów.

Łódź ul. Piotrkowska 28 tel. 505 370 230
laminowanie i botoks rzes lodz
Botox i laminowanie naturalnych rzęs Łódź